Trening w domu – przetrwaj epidemie

trening-w-domu

W obecnych czasach jedynym rozwiązaniem na zachowanie sprawności jest trening w domu. Z tego względu na swojej grupie na Facebooku wrzuciłem dla Was darmowy plan treningowy. Teraz udało mi się nagrać kilka filmów dotyczących ćwiczeń jakie możecie wykonywać w ograniczonej przestrzeni. W pierwszym z nich prezentuje kilka ćwiczeń z odważnikiem kettlebell. W połączeniu z ćwiczeniami jakie zaprezentowałem w poprzednich filmach możecie wykonać bardzo efektywny trening w domu tylko przy wykorzystaniu odważnika.

Trening w domu – ogranicza Cię głównie wyobraźnia

Zdaje sobie sprawę z tego, że większość osób straciło obecnie motywację oraz wszelkie chęci do działania. Samemu nie mam ich zbyt wiele przez brak perspektyw. Na szczęście w momentach słabości przypominam sobie słowa ludzi, którzy mnie inspirują. Wracam także do książki pod tytułem “Obsesja doskonałości”, która pomaga mi obudzić w sobie nie tyle motywacje co żądze działania. W warunkach domowych jesteśmy ograniczeni przez przestrzeń oraz brak sprzętu. Wiele osób nie może pozwolić sobie na powieszenie worka treningowego, czy zamocowanie drążka. Ja osobiście posiadam trochę sprzętu takiego jak odważnik kulowy, gumy mini band, power band oraz drabinkę koordynacyjną. Z tą ostatnią niestety ciężko trenować w domu. Z resztą sprzętu można wykonać naprawdę mocny i przede wszystkim efektywny trening.

Obejrzyjcie film, który dla Was przygotowałem i dajcie proszę znać jak radzicie sobie w czasach epidemii. Już jutro zapraszam Was także na webinar, który będę przeprowadzać na grupie. Jego temat to trening mentalny w sportach walki. Do tematu będę podchodzić od strony zawodniczej. Powiem Wam jak ja widzę te kwestie i w jaki sposób radze sobie z poskromieniem własnej głowy.

Wszyscy, którzy chcieliby mnie wesprzeć mogą to zrobić zostając moimi patronami: https://patronite.pl/tomasz-piotrowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *